ALLAHA EN YAKIN OLMAK İSTERMİSİN O ZAMAN SECDE ET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ALLAHA EN YAKIN OLMAK İSTERMİSİN O ZAMAN SECDE ET

İSLAM İ KONULAR VE PC PROGRAMLARI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BU ZULÜMLER BİTSİN ARTIK

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

BU  ZULÜMLER BİTSİN ARTIK Empty
MesajKonu: BU ZULÜMLER BİTSİN ARTIK   BU  ZULÜMLER BİTSİN ARTIK EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 11:28 pm

BU ZULÜMLER BİTSİN ARTIK UYANIN
[center]BU  ZULÜMLER BİTSİN ARTIK Islami11

!..... evet haykırmak istiyorum mazlumların feryadına kulak tıkayanlara haykırmak istiyorum . dünya insanlığına taşlara ağaçlara yapraklar,a ...duyurmak istiyorum filistin de yahudi füze ve kurşunları altında can veren mazlumların iniltisi ni ve sesi soluğu kesilmiş tüm müslümanlara duyurmak istiyorum bebelerin ninelerin hayatı yahudi cellatlar elinde mezbahalara sürüklenen masumların feryatları ...kafir küfründen dolayı sessiz ya sen niye susuyorsun ey müslüman? ölüm korkusuyla yarın yahudinin arkasına sınağacağı taşın ağacın arkasına mı sindin? elindeki dünya nimetlerini kaybetme korkusuyla sığınaklaramı girdin ? nerdesiniz ey petrol zengini müslümanlar nerdesiniz müslümanları sömüren krallar şeyhler emirler ? nerdesiniz ey dünya ya nizam veren adalet dağıtan osmanlı nın torunları ? nerdesiniz senede bir aylık zevkleri için dağlarda yalılarda milyarları toprağa gömüp kaşaneler yaptıranlar ?nerdesiniz katil yahudi ve nasranilerle diyalog girişiminde bulunanlar ve nerdesiniz üzerinde ölü toprağı saçılan tüm müslümanlar ? asırlar boyu zalimlere karşı şedid mazluma karşı müşfik davranan düşenin elinden tutup kaldıran şanlı milletin askeri devleti hükümeti ve eli silah tutan genci ihtiyarı nerdesiniz ?her gün genç yaşlı çocuk kadın demeden onlarca masum ve biçareyi öldüren bir askeri için insanlığa savaş açan dünyayı kana bulamaktan zevk alan zalim yahudinin zulmüne ne zamana kadar sessiz kalınacak ?
yoksa yahudinin insafa geleceği mi bekleniyor ? yoksa eyvarlık sahibi müslümanlar servetlerinizin sizi kurtaracağına mı inanıyorsunuz ? ölüm yerde de uzayda da insana ulaşacak bir gerçek zilletle yaşamaktansa şerefle ölmek daha güzel değilmi? yoksa filistin de dinini ırz ve namusunu vatanını taşla sopayla müdafaa etmeye çalışan çocuklar kadarda mı cesaretiniz yok ? evet filistin ve ırak kan gölü arşa yükseliyor mazlumların feryadı yahudinin füze ve kurşunları altında can veriyor masumlar feryad ediyor analar bacılar gelinler mazlumlar bu vahşet karşısında hissiz ve sessiz dünya devletleri ve insanları (yazıklar olsun ) hemde ne yazıklar ! osmanlının torunları damı sessiz seyredecekti mazlumların feryadını tüm müslümanlarda mı başına çekecekti yorganı ? tarih boyunca mümin kafir demeden mazlumun yardımına koşan françoisleri esaretten kurtaran yüce türk milleti nerede? nerede kendi milletine karşı efelenen çeteler ve yardakçıları? israilin zulmüne karşı niye suskunuz ve mazlumların feryadını niye duymuyoruz kalbimizmi karardı yoksa yahudi ve onların azad kabul etmez köleleri olan masonların büyüsüne mi tutulduk ? bugün değilse yarın ölüm mutlaka bizi bulacak yığılan servetler elden çıkacak ilahi huzurda hesap sorulacak zalimlere karşı sessiz kalanlar zalimlerle birlikte ateşe atılacak sizleri ALLAH ,a emanet ediyorum…
o rahman ve rahimdir. sadakallahulazim
Bİ ABİDEN ALINTIDIR ALLAH ONDAN RAZI OLSUN KENDİSİ ARAŞTIRMACI
http://secadem.forummum.com

BU ZULÜMLER BİTSİN ARTIK
1 sayfadaki 1 sayfası